AUDIMAS įmonių grupė

Sandėlininkas - prekių atrinkėjas (darbas derinamas su studijomis)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - AUDIMAS įmonių grupė

Darbo pobūdis:

  • gaminių sandėliavimas pagal nustatytą sandėliavimo standartą;
  • užsakymų surinkimas ir supakavimas, pakrovimas, iškrovimas;
  • inventorizacijos atlikimas;
  • tvarkos ir švaros sandėlyje palaikymas;
  • darbas su skeneriu.

Reikalavimai:

  • kompiuterinis raštingumas;
  • panašaus darbo patirtis – privalumas;
  • atsakingumas, sąžiningumas ir atidumas.

Mes siūlome Jums:

  • būti visada žingsniu priekyje kartu su laisvalaikio ir sporto aprangos profesionalų komanda;
  • išskirtines sąlygas įsigyti įmonės gaminius;
  • puikią vadovų komandą.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

„Audimas“ įmonių grupė jungia aktyvaus laisvalaikio ir sporto aprangos užsakomosios gamybos, prekinio ženklo ir nekilnojamo turto valdymo verslus. Grupė sparčiai investuoja į technologijas, žengia į naujas rinkas ir plečia savo profesionalų komandas. Mes ieškome savo srities specialistų, kurie ne tik išmano savo darbą, nori tobulėti, bet ir propaguoja aktyvų gyvenimo stilių.

Daugiau apie įmones rasite ir