Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Thermo Fisher Scientific
More about company »

SANDĖLININKAS (-Ė) (Darbo pradžia 2019-01-02)

Vilnius - Thermo Fisher Scientific

Darbo pobūdis

  • Žaliavų sandėlio sandėlininkas priima ir išduoda žaliavas, chemines ir kitas medžiagas, įrangą.
  • Priima, tinkamai sandėliuoja ir išduoda (pristatant į padalinius) žaliavas, chemines medžiagas, laboratorines priemones, fasavimo ir pakavimo medžiagas.
  • Priima, tinkamai sandėliuoja ir perduoda įrangą ir atsargines dalis.
  • Suveda į apskaitos programą „Navision“ informaciją apie gautas prekes.
  • Atsako už pastovią atsargų priežiūrą ir periodinę inventorizaciją.
  • Darbo laikas nuo 8:00 iki 16:45 arba pamainomis (6:00-14:30 / 14:30-23:00) darbo dienomis.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/ aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas.
  • Anglų kalba.
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office, Navision).
  • Žinios ir darbo patirtis, įgūdžiai:
  • Panašaus darbo patirtis.
  • Sandėlio valdymo ir darbo organizavimo pagrindai (privalumas).
  • Darbo su pavojingomis cheminėmis medžiagomis žinios (privalumas).
  • Gebėjimas dirbti komandoje.
  • Darbo pradžia 2019-01-02

Mes jums siūlome

  • Modernią darbo aplinką ir aiškiai aprašytas darbo tvarkas.
  • Stabilumą: laiku mokamą atlyginimą, apmokamus viršvalandžius ir metinę premiją už gerus rezultatus.
  • Papildomas naudas: 5 maršrutais nemokamai vežame į / iš darbo, pigūs pietūs įmonės valgykloje, nemokama kava / arbata.
  • Galimybę mokytis: apmokome neturinčius darbo patirties.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ – sparčiai auganti aukštųjų technologijų kompanija. Mes keliame sau didelius tikslus, todėl aukštos kvalifikacijos motyvuoti darbuotojai – svarbiausias bendrovės turtas. Didžiuojamės suburtu kolektyvu ir esame įsitikinę, kad nauji specialistai tik sustiprins mūsų pozicijas pasaulio rinkoje.