Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HEADEX"
More about company »

Sandėlininkas (-ė) distribucijos skyriuje

Vilnius - UAB "HEADEX"

Darbo pobūdis

  • Priimti ir išduoti žaliavas, chemines ir kitas medžiagas, įrangą;
  • Priimti, tinkamai sandėliuoti ir išduoti (pristatant į padalinius) žaliavas, chemines medžiagas, laboratorines priemones, fasavimo ir pakavimo medžiagas;
  • Priimti, tinkamai sandėliuoti ir perduoti įrangą ir atsargines dalis;
  • Suvesti į apskaitos programą informaciją apie gautas prekes;
  • Atsakyti už pastovią atsargų priežiūrą ir periodinę inventorizaciją.

Darbo vieta: Graičiūno g.
Darbo laikas: I-V 8:00-16:30 val.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis/aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office);
  • Sandėlio valdymo ir darbo organizavimo pagrindai (privalumas).
  • Darbo su pavojingomis cheminėmis medžiagomis žinios (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes.
  • Nemokamas atvykimas/išvykimas į darbą/iš darbo.

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. .