CVB client

SANDĖLININKAS (-Ė) (KAUNO RAJ.)

700-800 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis:

  • sandėlio apskaita
  • prekių užsakymas
  • prekių pajamavimas
  • prekių likučių stebėjimas
  • užsakymų priėmimas
  • darbo grafikas nuo I-V

Reikalavimai darbuotojui:

  • panašaus darbo patirtis
  • rusų kalbos mokėjimas
  • B kategorija.

Įmonė siūlo:

  • visas reikalingas darbo priemones ir patrauklias darbo sąlygas
  • puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 23 veiklos metus, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 3800 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Visagine, Marijampolėje bei Kėdainiuose.