Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Soprana Personnel International"
More about company »

Sandėlininkas (-ė) Klaipėdoje

Klaipėda - UAB "Soprana Personnel International"

Darbo pobūdis

Mūsų klientė - Įmonė užsiimanti prekių (maisto, ūkinių prekių, atsarginių dalių) pristatymu ir prekyba bei teikianti, muitinės tarpininkavimo, laivų agentavimo, įgulos keitimo paslaugas, ieško naujo komandos nario - darbuotojo sandėlyje. Kokybė, profesionalumas, atsakingumas ir lyderystė yra pagrindinės įmonės vertybės, tad jeigu ir Jums yra šios vertybės svarbios, siųskite savo CV mums!

Jūs būsite atsakingas (-a) už:
  • Prekių priėmimą, prekių rūšiavimą ir tvarkos palaikymą sandėlyje.
  • Duomenų suvedimą į sistemą.
  • Likučių kontrolę ir apskaitą.

Reikalavimai

  • Kompiuterinis raštingumas.
  • Organizuotumas, atidumas, kruopštumas.
  • Patirtis su Rivile programa.
  • Puikios anglų k. ir rusų k. žinios.
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).
  • Sandėlininko (-ės) patirtis ir rekomendacijos iš buvusių darbdavių - Jūsų privalumas.

Įmonė siūlo:
  • Visas socialines garantijas.
  • Motyvuojančius kolegas ir vadovą;
  • Motyvuojantį atlyginimą su perspektyva didėti.
Kandidatuoti galite užpildydami duomenis apačioje arba siunčiant savo CV el. paštu Jei turite klausimų dėl šios atrankos ar panašių darbo pasiūlymų - susisiekite telefonu .

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.