Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Simplika"
More about company »

SANDĖLININKAS (-Ė)

Klaipėda - UAB "Simplika"

Darbo pobūdis

Darbas sandėlyje, ruošiant produkcijos išvežimą.

Reikalavimai

  • Sandėlininko patirtis;
  • Elektrokrautuvo teisės (neturint - galima išsilaikyti teises darbo vietoje);
  • Pozityvumas ir noras dirbti.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinėje modernioje gamybinėje kompanijoje;
Patogias darbo valandas;
Patrauklias darbo sąlygas - švari bei tvarkinga aplinka, draugiškas kolektyvas bei laiku mokamas darbo užmokestis, visos soc. garantijos.

Papildoma informacija:
Darbo laikas - darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio (nuo 8.00 val. iki 16:45 val.);
Galimos vakarinės pamainos.
Darbo vieta – Klaipėdos LEZ.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų partneris- tarptautinio kapitalo kompanija, gaminanti elektromagnetinius jungiklius. Savo padalinius įkūrusi Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje, Kinijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje bei Japonijoje.