UAB „PLASTENA“

SANDĖLININKAS (-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „PLASTENA“

Darbo pobūdis

  • Darbas su sandėlio apskaitos programa;
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje;
  • Prekių atrinkimas ir išdavimas;
  • Prekių iškrovimas, pakrovimas, rūšiavimas;

Reikalavimai:

  • Office programų išmanymas;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Autokaristo pažymėjimas;
  • Gera sveikatos būklė ir greita orientacija;

Siūlome:

  • Atsakingą ir įdomų darbą jau trečią dešimtmetį savo veiklą plėtojančioje įmonėje;
  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą
  • Geras darbo sąlygas
  • Draugišką kolektyvą

Kita:
Informuosime tik atrinktus kandidatus;
Konfidencialumas garantuojamas;

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad pasibaigus atrankai, Jūsų CV bus saugomas UAB ,,Plastena“ vidinėje duomenų bazėje ne ilgiau kaip 2 mėnesius su tikslu atlikti atranką į laisvą darbo vietą. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, paskambinę kontaktiniu telefonu .

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė. Kompanijos patikimumą ir profesionalumą atspindi jau trečią dešimtmetį siejanti veikla su Baltijos šalių gamybos, statybos ir reklamos įmonėmis.
informacija apie UAB „PLASTENA“
1777 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
76
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1475 €
25% uždirba 1475-1816 €
25% uždirba 1816-2200 €
25% uždirba nuo 2200 €