Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gera dovana“
More about company »

Sandėlininkas (-ė) - logistas (-ė)

Vilnius - UAB „Gera dovana“

Darbo pobūdis

  • Prekių ir kito sandėliuojamo turto priėmimas: gaunamų kiekių kontrolė, atitinkamos apskaitos tvarkymas (aktai, pažymos), sandėliavimo vietos paskyrimas, kraustymas.
  • Prekių priežiūra: rūšiavimas, likučių kontrolė, tvarkos palaikymas, nekokybiškos produkcijos nustatymas, nurašymas, utilizavimas.
  • Užsakymų vykdymas: paruošimas, atitinkamos apskaitos tvarkymas, logistika.
  • Tvarkos sandėliuose palaikymas.
  • Prekių ir kitos sandėliuojamo turto inventorizavimas.
  • Prekybinių stendų remonto organizavimas.
  • Darbas su sandėlio programa.
  • Bendravimas su tiekėjais.
  • Autoūkio priežiūra.

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • Anglų kalbos žinios (privalumas).
  • Atsakingumas, orientacija į rezultatą.
  • Organizuotumas, operatyvumas.
  • Kruopštumas, dėmesys detalėms.
  • Komunikabilumas, pozityvus požiūris.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą, reikalaujantį savarankiškumo.
  • Geras darbo sąlygas, draugišką ir profesionalią komandą.
  • Tarnybinį automobilį.

Darbo laikas: visa darbo diena.

GERA DOVANA – gerų emocijų parduotuvė. Skrydžiai, aktyvios pramogos, greitis ir adrenalinas, ypatingos vakarienės, masažai ir SPA centrai bei daugybė kitų originalių dovanų vos per kelias minutes!
Informacija apie UAB „Gera dovana“
1809 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
71
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1020 €
25% uždirba 1020-1380 €
25% uždirba 1380-2178 €
25% uždirba nuo 2178 €
Vadovas: Ernestas Vasiliauskas