ICECO įmonių grupė

SANDĖLININKAS (-Ė)

Nuo 1050 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

Darbas Marijampolėje

Sandėlio darbų organizavimas bei kontrolė;
Prekių priėmimas, jų sandėliavimas, išdavimas;
Pertekliaus/trūkumų neatitikimų fiksavimas;
Pagamintų prekių ir žaliavų likučių kontrolė;
Krovos darbai, tvarkos palaikymas darbo vietoje;
Dieninis darbo grafikas (I-V).

Reikalavimai darbuotojui

Gebėjimas dirbti komandoje;
Atsakingumas priimant sprendimus;
Sandėlininko darbo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Krautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Įmonė siūlo

Stabilumą ir profesinį tobulėjimą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
Fiksuotą atlyginimą bei motyvuojančius priedus.

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 1050 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.