Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "FurnMaster"
More about company »

Sandėlininkas (-ė)

Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų Rūda - UAB "FurnMaster"

Darbo pobūdis

Sklandus žaliavų, produkcijos bei kitų sandėlio darbų koordinavimas, organizavimas ir priežiūra;
Efektyvaus žaliavų saugojimo, judėjimo užtikrinimas, komplektavimas, sandėlio apskaitos vedimas;
Žaliavų inventorizacijos organizavimas ir atlikimas;
Sandėlio procesų optimizavimas ir tobulinimas;
Krovos darbų organizavimas.

Reikalavimai

Patirtis sandėlio valdymo srityje, ne mažiausia kaip 2 metai;
Autokrautuvo teisės;
Geras kompiuterinis raštingumas;
Organizuotumas, atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas, analitinis-strateginis mąstymas;
Minimalios anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą darbo užmokestį;
Neterminuotą darbo sutartį ir visas socialines garantijas;
Atsakingą, dinamišką ir iššūkių kupiną darbą tarptautinėje kompanijoje.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB „FurnMaster“ yra dukterinė Danų kapitalo kompanijos Gabriel A/S įmonė, 2012 m. spalio mėn. įsikūrusi Vilkaviškyje. 2018 m. sausio mėn. įmonė persikėlė į naujas patalpas Marijampolėje.
“FurnMaster” yra lyderiaujanti kompanija, veikianti pasauliniu mastu, teikianti inovatyviausias, pridėtinę vertę kuriančias minkštų baldų projektų vystymo bei gamybos paslaugas. Įmonės veiklos pagrindas – plataus spektro minkštų baldų gamyba, jungianti tekstilės ir baldų apmušimo medžiagas į vieningą procesą.