Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vidara“

Sandėlininkas (-ė)

Nuo 1137 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė - UAB „Vidara“

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas, išdavimas pagal dokumentus.
  • Prekių sandėliavimo sąlygų laikymasis, kompaktiškumo ir saugumo užtikrinimas;
  • Tvarkos palaikymas sandėlio teritorijoje.
  • Sandėlių likučių apskaitos vedimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Motyvacija dirbti;
  • Geri komandinio darbo įgūdžiai, kruopštumas ir sąžiningumas;
Privalumas:
  • Patirtis sandėliavimo srityje;

Įmonė siūlo

  • Mokymosi ir tobulėjimo galimybes.
  • Stabilią darbo vietą viename mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1137 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis bandomuoju laikotarpiu, jo dydis aptariamas pokalbio metu su darbdaviu.

UAB Vidara įsteigta 1992 m. Marijampolėje. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – prekyba statybinėmis medžiagomis.
UAB Vidara turi 6 prekybos salonus: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje ir Utenoje, bei du lankstinių gamybos cechus, kurie yra Klaipėdos ir Marijampolės miestuose. Prekiaujama: stogų ir fasadų dangomis bei jų priedais, stogo saugos elementais, stogo langais, difuzinėmis plėvelėmis, lietaus vandens nuvedimo ir kaminų sistemomis bei fasadų apdailos ir apšiltinimo medžiagomis.
informacija apie UAB „Vidara“
1744 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1215 €
25% uždirba 1215-1557 €
25% uždirba 1557-2338 €
25% uždirba nuo 2338 €