UAB „Headex“

Sandėlininkas (-ė) Olandijoje su nemokamu apgyvendinimu

1300-1500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Headex“

Darbo pobūdis

Mūsų klientas vienas moderniausių maisto perdirbimo įmonių. Šiuo metu ieško darbuotojų įvairioms pozicijoms ir pareigybėms:
  • supakuotos produkcijos sandėliavimas;
  • krovos darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • fizinio darbo patirtis;
  • noras ir motyvacija dirbti;
  • atsakingumas, darbštumas, punktualumas;
  • anglų kalbos pagrindai;
  • galimybė vykti savo automobiliu (privalumas).

Įmonė siūlo

  • nemokamą įdarbinimą;
  • konkurencingą, motyvuojantį atlyginimą;
  • nemokamą gyvenamąją vietą;
  • visas socialines garantijas;
  • kelionės kompensaciją Lietuva-Olandija.

Nori vykti su draugu ar turi šiam darbui tinkamą draugą? Rekomenduok ir užsidirbk papildomai!

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: .

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. į rankas

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.
informacija apie UAB „HEADEX“
1679 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
2354
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1327 €
25% uždirba 1327-1543 €
25% uždirba 1543-1842 €
25% uždirba nuo 1842 €