Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Agro Machinery“

Sandėlininkas (-ė)

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Baltic Agro Machinery“

Darbo pobūdis

  • Siuntų ir prekių priėmimas į sandėlį, išdėliojimas į lentynas, sandėliavimas;
  • Prekių iškrovimas / pakrovimas autokrautuvu ir rankiniu būdu;
  • Užsakymų surinkimas, išdavimas klientams;
  • Prekių paruošimas išvežimui, išsiuntimas iš sandėlio;
  • Darbas su buhalterine atsargų apskaitos programa;
  • Švaros ir tvarkos užtikrinimas sandėlyje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vidurinis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Sąžiningumas, kruopštumas, atsakingumas, greita orientacija;
  • Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Sandėlininko arba sandėlio darbuotojo darbo patirtis (privalumas);
  • Buhalterinės apskaitos išmanymas (privalumas).

Mes jums siūlome

Jums siūlome įdomią ir naudingą darbo patirtį tarptautinėje kompanijoje, atsakingą darbą profesionaliame kolektyve, patogų darbo grafiką (viena pamaina nuo 8 iki 17 val. darbo dienomis); sveikatos draudimą, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonė prekiauja žemės ūkio technika ir padargais, statybine, kelių bei miško technika, atstovaujamos technikos atsarginėmis dalimis, taip pat teikia technikos priežiūros ir remonto paslaugas.
informacija apie UAB „Baltic Agro Machinery“
3696 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
95
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2754 €
25% uždirba 2754-3465 €
25% uždirba 3465-4289 €
25% uždirba nuo 4289 €