UAB „Smart trading“

SANDĖLININKAS (-Ė) (LIPDUKŲ KLIJUOTOJA)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Smart trading“

Mūsų pasiūlymas

Žadame patogias darbo sąlygas patikimoje kompanijoje, ilgalaikę darbo vietą Savanorių pr. 219, visas reikalingas darbui priemones; subalansuotą darbo krūvį (darbas nuo pirmadienio iki penktadienio 8 – 17 val. arba 9 - 18 val.); draugiškus bendradarbius (sandėlyje dirba 5 darbuotojai), sąžiningą, laiku mokamą atlyginimą ir priedus nuo išdirbio. Plačiau – susitikimo metu.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pareigos ir atsakomybės

Šiame darbe reikės priimti prekes, atlikti jų kiekio ir kokybės patikrinimus, išdėlioti prekes į reikiamas vietas. Išsamiau – pokalbio metu. Dirbame su skeneriais (duomenų kaupikliais), Rivilės SVS programa. Privalumas - gebėjimas valdyti elektrinį krautuvą.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties, rekomendacijų iš ankstesnių darboviečių, dirbate kruopščiai, atsakingai ir Jumis galima pasitikėti.
Jei Jums svarbu ilgalaikis darbas stabilioje įmonėje, tuomet nedelskite - siųskite savo CV jau dabar!

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
Priedai priklauso nuo išdirbio ir turimų papildomų gebėjimų
UAB „Smart trading“

UAB „Smart trading“

Esame dinamiška, moderni ir patikima didmeninės prekybos įmonė, veikianti visose trijose Baltijos šalyse. Mes pasižymime šiuolaikinėmis valdymo tradicijomis, aukštos kokybės paslaugomis ir greita reakcija į mūsų partnerių poreikius. Jau keletą kartų iš eilės esame įvertinti “Gazelės” ir “Stipriausi Lietuvoje”. Sužinokite apie mūsų paslaugas ir produktus daugiau internetinėje svetainėje ir
informacija apie UAB „Smart trading“
1745 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.