Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekofrisa“

SANDĖLININKAS (-Ė)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Prienai, Birštonas, Alytus - UAB „Ekofrisa“

Darbo pobūdis

Organizuoti ir kontroliuoti žaliavų ir gatavos produkcijos priėmimo ir išdavimo į/iš sandėlio procesą;
Planuoti ir organizuoti pakrovimo/iškrovimo darbus;
Ruošti krovinių dokumentaciją;
Vesti žaliavų ir gatavos produkcijos sandėlio apskaitą;
Organizuoti ir kontroliuoti tvarkos palaikymą žaliavos ir gatavos produkcijos sandėlyje.
  • DARBO VIETA – Naraukelis, Prienų raj.

Reikalavimai

Darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
Darbo organizavimo patirtis;
Gebėjimas spręsti problemas;
Gebėjimas bendrauti anglų ir rusų kalbomis;
Domėjimasis naujovėmis, analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje;
Atsakingumas, orientacija į rezultatą, savarankiškumas, efektyvus sprendimų priėmimas, itin geri organizaciniai sugebėjimai;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
Reikalingas darbui priemones;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas
priklausomai nuo rezultatų.

UAB “Ekofrisa” - viena iš pagrindinių kruopų gamintojų Baltijos šalyse. UAB“Ekofrisa“ gali pasiūlyti Jums platų kruopų paprastų ir ekologinių kruopų asortimentą. Apie UAB“Ekofrisa“ gaminamos kruopas kalba patirtis, kokybė ir pripažinimas ne tik Pabaltijo šalyse, bet ir Vakarų Europoje, JAV, Izraelyje, Australijoje, Japonijoje. Esame socialiai atsakinga įmonė. Įmonei yra suteiktas Ekoagros sertifiktas, leidžiantis gaminti ekologines kruopas ir miltus.
informacija apie UAB „Ekofrisa“
1672 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1066 €
25% uždirba 1066-1297 €
25% uždirba 1297-1753 €
25% uždirba nuo 1753 €