Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Sanitex įmonių grupė

Sandėlininkas (-ė) PROMO Cash&Carry Kirtimų g.

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Sanitex įmonių grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
Tarp TOP 20 Lietuvoje

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas;
  • Prekių krovimo darbai (darbas su elektrokrautuvu);
  • Sandėlio tvarkos palaikymas;
  • Darbo grafikas nuo 6-15 val. I-V/VI - ne kiekvieną.

Darbo grafikas derinamas su darbuotoju atskirai.
Darbo vieta Kirtimų g. 49, Vilnius

Tel. pasiteiravimui:

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis, neturintiems - padėsime įgyti;
  • Elektrokrautuvo pažymėjimas (privalumas);
  • Atsakingumas, darbštumas bei sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • Kelionės išlaidų KOMPENSAVIMĄ į ir iš darbo;
  • Privatus sveikatos draudimas;
  • Stabilią darbo vietą patikimoje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Privalumus perkant PROMO Cash&Carry parduotuvėse.

„Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Bandomuoju laikotarpiu. Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu.

SANITEX grupei priklausantis „PROMO Cash&Carry“ yra vienas didžiausių didmenos tinklų Baltijos šalyse, siūlančių išskirtinį, profesionalų asortimentą mažmeninės prekybos bei Horecos klientams. PROMO - tai sandėlio tipo parduotuvės, kur prekės pateikiamos pakuotėmis arba fasuotos didesniais kiekiais.