Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "LPP LITHUANIA"
More about company »

Sandėlininkas (-ė) "Reserved" (0,25 et.)

Vilnius - UAB "LPP LITHUANIA"

Darbo pobūdis

  • Naujų prekių priėmimas;
  • Sandėlio tvarkos palaikymas;
  • Sklandžios sandėlio veiklos užtikrinimas;
  • Švaros darbo vietoje palaikymas;
  • Tvarkos salėje palaikymas.

Reikalavimai

  • Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • Komunikabilumas, darbštumas, atsakingumas;
  • Draugiškumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • Darbas 0,25 etatu (apie 40 val. per mėnesį);
  • Darbas tik antradieniais ir penktadieniais nuo 6 val. iki 12 val. ryto.

Mes jums siūlome

  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

LPP Lithuania – tarptautinė lenkų kapitalo įmonė, LPP S.A. grupės dalis, jau 25 metus sėkmingai dirbanti drabužių industrijoje. Įmonė atstovauja prekinius ženklus: Reserved, Cropp, House, Mohito ir Sinsay. LPP S.A. atidarė parduotuves 19-oje Europos šalių, Azijoje ir artimuosiuose Rytuose.
Informacija apie UAB "LPP LITHUANIA"
633 €
Vid. atlyginimas bruto
310
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Irina Gromova