Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Smartech LT“

Sandėlininkas (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Šiauliai, Kelmė - UAB „Smartech LT“

Darbo pobūdis

Gamybinė įmonė Kelmėje plečia savo veiklą ir ieško energingų, atsakingų į rezultatą orientuotų darbuotojų!
Šiuo metu į savo komandą kviečiame prisijungti SANDĖLININKĄ/Ę.

Būsite atsakingas už:
Gaunamų, išvežamų prekių sandėliavimo sistemos tobulinimą
Gaunamų prekių faktinio kiekio kruopštus sutikrinimas su kiekiu dokumentuose;
Produkcijos priėmimą, paskirstymą sandėliavimo zonose.
Produkcijos surinkimą pagal pateiktus užsakymus.
Produkcijos ir žaliavų iškrovimo, pakrovimo darbus autokrautuvu;
Teisingas ir kruopštus dokumentų užpildymas gaunant ir atiduodant prekes.

Reikalavimai

Patirtis sandėliavimo srityje (privalumas);
Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas, greita orientacija;
Darbas su apskaita ir dokumentų pildymu/tvarkymu/valdymu;
Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
Vadovaujamo darbo patirtis (privalumas);

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.
Kelionės išlaidų kompensaciją į/iš darbo vietos.
Darbui ir asmens saugumui reikalingas priemones;
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Esame gamybinių įmonių grupė gaminanti vonios kambario, virtuvės santechninius gaminius, kuriuos eksportuojame daugiau nei į 40 šalių. Lietuvoje dirbame jau virš 15 metų. Ilgametė patirtis leido mums užsitarnauti kokybės ir patikimumo vardą.
Gaminti saugius, patogius ir patikimus gaminius atitinkančius aukščiausius kokybės standartus – tai mūsų misija !
informacija apie UAB „Smartech LT“
1434 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1018 €
25% uždirba 1018-1180 €
25% uždirba 1180-1434 €
25% uždirba nuo 1434 €