Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Smartech LT“

Vyr. sandėlininkas (-ė) – sandėlio vedėjas (-a)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kelmė, Šiauliai - UAB „Smartech LT“

Darbo pobūdis

Gamybinė įmonė Kelmėje plečia savo veiklą ir ieško energingų, atsakingų į rezultatą orientuotų darbuotojų!
Šiuo metu į savo komandą kviečiame prisijungti vyr.sandėlininką (-ę) - sandėlio vedėją

Būsite atsakingas už:
  • Kasdieninių užduočių sudarymą pavaldiems darbuotojams;
  • Produkcijos priėmimą iš gamybos ir paskirstymą / atrinkimą pagal užsakymus ;
  • Gaunamų žaliavų priėmimą ;
  • Išsiunčiamų prekių dokumentų pildymą (CMR);
  • Žaliavų suruošimą gamybai pagal dienos poreikį;
  • Sandėlių darbo procesų tobulinimas .

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis išsilavinimas (privalumas: tiksliųjų mokslų, buhalterijos, apskaitos);
  • Analitinis mąstymas;
  • Kruopštumas;
  • Geri delegavimo įgūdžiai;
  • Darbo su MS office paketu pagrindai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.
Privalumai:
  • Darbo patirtis vyr. sandėlininku ar sandėlio vadovu;
  • Dokumentų rengimo ir tvarkymo žinios ir patirtis;
  • Auto krautuvo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Tobulėjimo galimybes;
Kelionės išlaidų kompensavimą;
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas didėja priklausomai nuo darbo rezultatų

Smartech LT – gamybinė, bei sandėlius valdanti įmonė, kuri gamina ir sandėliuoja akmens masės (dirbtinio granito) plautuves. Naudojame unikalią, ypač pažangią plautuvių gamybos technologiją, kurios dėka galime pagaminti ypač aukštos kokybės plautuves.
Šiandien mūsų gaminamos plautuvės yra eksportuojamos daugiau nei į 40 pasaulio šalių. Patys gaminame ir darbo priemones – liejimo formas, bei įvairią įrangą gamybos linijoms.

Augame ir siekiame tapti vienu didžiausiu dirbtinio granito plautuvių gamintoju Rytų, Centrinėje ir Šiaurės Europoje. Nuolat ieškome veržlių, siekančių tobulėti komandos narių administracijoje ir gamyboje.
Susidomėjote? Pasikalbėkime: , Gitana
informacija apie UAB „Smartech LT“
1634 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1212 €
25% uždirba 1212-1475 €
25% uždirba 1475-1799 €
25% uždirba nuo 1799 €