Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SCANIA LIETUVA“

Sandėlininkas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „SCANIA LIETUVA“

Darbo pobūdis

  • Pagalba išorės ir vidaus klientams parduodant detales
  • Tinkamų dalių pasiekiamumo užtikrinimas reikiamu metu vidaus ir išorės klientams, savalaikis jų užsakymas, priėmimas ir paskirstymas;
  • Sandėlio, atsarginių dalių, inventoriaus likučių stebėsena;
  • Nustatytų sandėlio veiklos rodiklių rezultatų siekimas;
  • Grąžinimo procedūrų koordinavimas;

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba jam prilygstantis išsilavinimas (techninis - privalumas)
  • Panaši darbo patirtis (automobilių sektoriuje - privalumas)
  • Patirtis su sandėlio valdymo programomis (privalumas)
  • Nepriekaištingas klientų aptarnavimas vadovaujantis standartais;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios;
  • Atidumas, kruopštumas ir sąžiningumas;
  • Galimybė dirbti pamaininiu darbo grafiku;

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlygio sistemą (su papildomais priedais)
  • Sveikatos draudimą;
  • Kitas papildomas naudas;

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Tarptautinė užsienio kapitalo transporto prekybos ir remonto įmonė.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką, jūs patvirtinate, kad sutinkate, jog jus įtrauktume į įmonės kontaktų bazę ir informuotumėte apie naujus pasiūlymus.
informacija apie UAB „SCANIA LIETUVA“
2785 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% didesnis už LT vidurkį)
105
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1840 €
25% uždirba 1840-2281 €
25% uždirba 2281-2884 €
25% uždirba nuo 2884 €