UAB „TETAS“

SANDĖLININKAS (-Ė) TERMINUOTAM DARBUI PAVOVERĖS KAIME, VILNIAUS APSKRITYJE

1220-1520 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Pabradė, Švenčionys, Vilnius - UAB „TETAS“

Darbo pobūdis

  • prekių priėmimo, sandėliavimo, saugojimo, išdavimo užtikrinimas laiku;
  • materialinių vertybių apskaitos tvarkymas bei kontrolė;
  • efektyvaus sandėlio darbo planavimas ir užtikrinimas;
  • prekių pakrovimo, iškrovimo darbų organizavimas;
  • sandėlio inventorizavimo darbų organizavimas;
  • ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai ir patirtis

  • ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • asmeninės savybės – sąžiningumas ir atsakingumas;
  • darbas su Microsoft Navision programa – privalumas;
  • autokrautuvo, nuo žemės valdomo tiltinio tipo krano operatoriaus pažymėjimas – privalumas;
  • panašaus darbo patirtis – privalumas.

Kitos sąlygos:

Kandidatui siūlome:
  • įgysi naujų kompetencijų dirbant su tikrais savo srities ekspertais;
  • įgyvendinsi unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbdamas vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • dirbsi įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo ir bendradarbiavimo su žmonėmis kupiną darbą;
  • investuosime į Tavo profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7), nes darbuotojo sauga ir sveikata – prioritetas Nr. 1;
  • dalyvauti Bendrovės renginiuose ir kartu kurti kūrybišką bei inovatyvią darbo aplinką!

Atlyginimas

1220-1520 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
  • darbo laikas – visa darbo diena.
  • darbo vieta – Švenčionių r. sav., Pabradės sen., Pavoverės kaimas, Pavoverės pasienio užkarda.
  • darbo pobūdis – terminuota darbo sutartis, t. y. 2022 m. rugpjūčio 31 d. (su galimybe pratęsti).

Kviečiame dalyvauti atrankoje ir siųsti CV su nuoroda „Sandėlininkas“ el. paštu arba teirautis telefonu Jurgita).
Konfidencialumą garantuojame!
Jūsų pateikti asmens duomenys tvarkomi personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos apie kandidatų asmens duomenų tvarkymą galite paskaityti:
UAB „TETAS“

UAB „TETAS“

TETAS – ELEKTROS TINKLO PROFESIONALAI!
Sparčiai auganti, aukščiausio lygio elektros energetikos tinklų ir pastočių eksploatavimo, remonto, montavimo ir projektavimo paslaugas teikianti Bendrovė.