Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MAKVEŽA"
More about company »

SANDĖLININKAS (-Ė) (Veiverių g.)

Kaunas - UAB "MAKVEŽA"

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas, išdavimas, sandėliavimas, kiekio ir kokybės patikrinimas;
  • Prekių sandėliavimo sąlygų laikymasis, kompaktiškumo ir saugumo užtikrinimas, optimalaus sandėliavimo būdo parinkimas;
  • Nuolatinė sandėlio patikra, inventorizacijų vykdymas;
  • Pirminės informacijos klientui apie prekes suteikimas;
  • Sandėlio ūkio priežiūra, tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

  • Patirtis sandėliavimo srityje;
  • Automobilinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas - privalumas;
  • Geri komandinio darbo įgūdžiai, kruopštumas ir sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • Stabilią darbo vietą viename didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje;
  • Visuomet laiku mokamą atlyginimą;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Socialines garantijas;
  • Privalumus perkant Moki-veži parduotuvėse;
  • Papildomas nepinigines naudas;
  • Karjeros galimybes.

UAB MAKVEŽA – tai vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių statybinių,
apdailos,šildymo, sodo ir daržo prekių tinklas, vienijantis 24 Moki-Veži
parduotuves visoje Lietuvoje, kuriame dirba 800 darbuotojų. Moki-Veži
darbo aplinkoje vertinama: pagarba, lyderystė , tobulėjimas, profesionalumas,
komandiškumas, ilgalaikiškumas, darbo efektyvumas ir kokybė.
Įmonė plečiasi ir maloniai kviečia prisijungti prie Moki-Veži darbuotojų komandos!
Įmonėje vid. atlyginimas 699€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)