Sandėlininkas (-ė) - logistas (-ė)

1600-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Altas komercinis transportas“

Darbo pobūdis

Altas Auto toliau starčiai plečiasi ir kviečia prisijungti daugiau kolegų į sandėlį!

  • Prekių surinkimas ir pristatymas į darbo centrus.
  • Dokumentų ir prekių kiekių sutikrinimas.
  • Prekių sandėliavimas.
  • Prekių inventorizacijos atlikimas.
  • Darbas pagal FIFO principus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.
  • Svarbu noras dirbti ir tobulėti.
  • Gebėjimas dirbti komandoje, atsakingumas, kruopštumas ir pareigingumas.
  • Patirtis valdant elektrinį krautuvą būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • Profesionalų ir bendradarbiaujantį kolektyvą.
  • Adaptavimo procesą, padedantį greičiau susipažinti ir įsitraukti į įmonės veiklą.
  • Darbo užmokestis nuo 1600 iki 2100 EUR (neatskaičius mokesčių). Bandomasis laikotarpis gali pasibaigti anksčiau, tai priklauso tik nuo Jūsų!
  • Darbo laiką nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.00 iki 17.00 val. (arba nuo 7:30 iki 16:30 val.). Savaitgalius ir šventines dienas siūlome praleisti su savo šeima!
  • Darbo vietą Vilniaus rajone už Avižienių.

Atlyginimas

1600-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Altas komercinis transportas“

„Altas Auto“ (UAB, ALTAS komercinis transportas) – viena didžiausių mini ir midi autobusų inžinerijos ir gamybos įmonių Europoje. Išsiskiriame kompleksinės kokybės požiūriu produktų vystyme ir santykiuose su klientu, kuomet mums patiki autobusų parko pasirinkimo ir priežiūros klausimus. Bendrovės atstovybės veikia 18-oje valstybių, o „Altas Auto“ autobusai eksploatuojami Vakarų, Vidurio ir Rytų Europoje bei Skandinavijoje.

See all ads of this company (3)