Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Parnasas"
More about company »

Sandėlininkas (-ė)

Vilnius - UAB "Parnasas"

Darbo pobūdis

  • Sandėlio darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Prekių priėmimas, rūšiavimas, atrinkimas;
  • Taros priėmimas ir rūšiavimas;
  • Dokumentų tvarkymas.
  • Darbo grafikas yra pamaininis.

Reikalavimai

  • Panaši darbo patirtis sandėlyje;
  • Elektrokrautuvo arba autokrautuvo pažymėjimas būtinas;
  • Darbštumas, sąžiningumas, atsakingas požiūris į darbą;
  • Geri darbo kompiuterio įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Darbui reikalingas priemones.

Dėkojame už atsiųstus CV, susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB „Parnasas “ – 2000 - aisiais metais pradėjusi savo veiklą, užsiimanti krovinių sandėliavimu, gabenimu, viena iš perkraustymo paslaugų Lietuvoje pradininkių, šiuo metu kviečia Jus prisijungti prie darnaus kolektyvo!