Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Energy Green"
More about company »

Sandėlininkas (-ė)

Vilnius - UAB "Energy Green"

Darbo pobūdis

Atvykstančių prekių, žaliavų ir pakavimo medžiagų priėmimo/iškrovimo/perdavimo į gamybą darbai;
Prekių komplektavimas bei atkrovimas klientams;
Trūkumų, neatitikimų fiksavimas, sandėlio priežiūra, tvarkos palaikymas;
Komunikacija su gamybos pei pirkimų skyriais;

Reikalavimai

Kruopštumas;
Atsakingumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Bendras supratimas apie elektros instaliaciją;
Anglų/rusų kalbos pradmenys - privalumas;
Patirtis – privalumas.

Mes jums siūlome

Draugišką komandą ir puikią atmosferą darbe;
Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius ir karjeros perspektyvas;
Motyvacinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Lanksčias darbo valandas;
Telekomunikacijos išlaidų ir mobilaus interneto apmokėjimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Energy green" įmonės pagrindinis tikslas - pasiūlyti klientams unikalius sprendimus apšvietimo srityje, kurie kurtų pridėtinę vertę klientui ir tausotų aplinką.
Nuolat kuriame sprendimus interjero ir eksterjero dizaino idėjoms realizuoti. Bendradarbiaujame su dizaineriais, architektais, konstruktoriais.
Informacija apie UAB "Energy Green"
1148 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Giedrius Melnikas