Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Šviesos technologijos“
More about company »

SANDĖLININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Šviesos technologijos“

Darbo aprašymas

  • Prekių priėmimas, tikrinimas, rūšiavimas, pakavimas, krovimas;
  • Prekių išvežimo organizavimas;
  • Sandėlio tvarkos palaikymas, krovinių dokumentų administravimas.

Reikalavimai

  • Vidurinis/ aukštasis išsilavinimas;
  • Elektrotechnikos išmanymas (privalumas);
  • Darbo kompiuteriu pagrindai (MS Office);
  • Anglų, rusų kalbų mokėjimas (privalumas);
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Kruopštumas, pareigingumas, atidumas, sąžiningumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas, vairavimo patirtis;
  • Pozityvus požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą nedidelėje specialistų komandoje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes ir karjeros perspektyvas;
  • Draugišką kolektyvą ir malonią darbo aplinką;
  • Konkurencingą atlyginimą.

Siūlome kompleksiškus sprendimus protingiems namams – nuo paprasčiausios rozetės iki sudėtingų apšvietimo sprendimų, apimančių projektavimo, instaliavimo ir paleidimo darbus! Kasdien bendraudami su interjero dizaineriais, statybų rangovais, projektuotojais, matome, kad vis daugiau gyventojų suvokia apšvietimo reikšmę.

Kiekvienas įgyvendintas projektas džiugina mus, jaučiamės šiek tiek prisidėję, kuriant saugesnę, ekologišką ir energiją taupančią bei gražesnę aplinką mūsų vaikams ir mums visiems.
Informacija apie UAB „Šviesos technologijos“
1852 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1357 €
25% uždirba 1357-1658 €
25% uždirba 1658-1931 €
25% uždirba nuo 1931 €
Vadovas: Gintaras Neviera