Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„TELTONIKA IoT GROUP“

Sandėlininkas (-ė)

1350-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - „TELTONIKA IoT GROUP“

Darbo pobūdis

  • Elektronikos/mechanikos prekių priėmimas, išdavimas, rūšiavimas, sandėliavimas, pakavimas, markiravimas;
  • Elektronikos/mechanikos prekių ir detalių surinkimas, komplektavimas bei perdavimas;
  • Sandėlio procesų, apskaitos vykdymas;
  • Prekių asortimento priežiūra, užsakymų surinkimas ir logistika;
  • Transporto lydraščių priėmimas, pasirašymas ir tikrinimas.

Reikalavimai

  • Gebėjimas dirbti Microsoft Office programomis (Excel, Word);
  • Asmeninės savybės: sąvarankiškumas, darbštumas, mokėjimas dirbti komandoje, atsakingumas.

Privalumu laikysime:
  • Sandėlininko darbo patirtis;
  • Darbas su buhalterine programa Rivilė;
  • Elektrinio autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas;
  • Elektronikos prekių specifikos išmanymas;
  • Patirtis prekių skanavime;
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Išskirtines galimybes tobulėti profesinėje srityje, būnant greitai augančios kompanijos dalimi;
  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje;
  • Pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų;
  • Konkurencingą atlygį, priklausantį nuo kompetencijos
  • Darbo grafiką pamainomis nuo 6:30 iki 15:00, nuo 15:00 iki 23:30 ir nuo 23:30 iki 6:30 arba nuo 7:00 iki 15:30 val.
  • Valandinį darbo užmokestį, kurio rėžiai nuo 8 EUR/val. iki 9 EUR/val. (~1350 EUR – ~1500 EUR) prieš mokesčius, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos, su galimybe gauti premijas.

Atlyginimas

1350-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mes, TELTONIKA EMS, esame viena didžiausių elektronikos ir daiktų interneto prietaisų gamintojų Baltijos šalyse. Mes užtikriname, kad sudėtingiausios mūsų klientų idėjos taptų aukštą pridėtinę vertę kuriančiais gaminiais. Aukšta produktų kokybė, tarpusavio pagarba, pasitikėjimas ir kūrybiškų sprendimų laisvė yra pagrindiniai komponentai, kurie daro mus lyderiaujančia EMS įmone Lietuvoje.

Būdami TELTONIKA IoT GROUP įmonių grupės dalimi, siekiame tapti pasauliniu lyderiu konkuruojančiu kuriant ir gaminant unikalius daiktų interneto sprendimus, kurie tarnautų žmonėms. Esame atviri, pasirengę sudaryti sąlygas kūrybiškiems, žingeidiems savo srities profesionalams iš Lietuvos ir pasaulio, norintiems prisidėti prie aukštą pridėtinę vertę kuriančios organizacijos.
informacija apie „TELTONIKA IoT GROUP“
7353 €
Vid. atlyginimas bruto
(4.5X higher than LT average)
71
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2839 €
25% uždirba 2839-5010 €
25% uždirba 5010-7852 €
25% uždirba nuo 7852 €