Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DW Systems“

Sandėlininkas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DW Systems“

Darbo pobūdis

  • Medžiagų priėmimas bei sutikrinimas pagal dokumentus;
  • Sandėlio likučių sekimas, likučių derinimas ir užsakymas;
  • Darbas kompiuteriu (Excel, Outlook ir kita), kompiuterinis raštingumas;
  • Apskaitos vedimas;
  • Tvarkos sandėlyje užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Esate kruopštus, atsakingas, iniciatyvus;
  • Sandėlio ir gamybos darbo organizavimo išmanymas;
  • Patirtis panašaus darbo - didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Darbą stabilioje, augančioje įmonėje;
Karjeros galimybes;
Draugišką, bendro tikslo siekiantį kolektyvą;

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB „DW Systems” yra įmonių grupės „Kalvasta Group“ narė, atsakinga už plastikinių langų, durų, fasadų, stumdomų ir sulankstomų sistemų bei kitų plastikinių konstrukcijų gamybą.

Turėdama didelę darbinę patirtį, įmonė puikiai supranta, kad statybose svarbi kiekviena detalė, todėl stengiasi tiekti aukščiausios kokybės sertifikuotus gaminius.
informacija apie UAB „DW Systems“
2347 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.