CVB client

SANDĖLININKAS (-Ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ SEKMINGOS IR AUGANČIOS KOMANDOS!

Darbo pobūdis:

  • Prekių priėmimas,
  • Darbas su svarbiais krovinį lydičiais dokumentais;
  • Prižiūrėti sandėlio tvarką, priekų sandėliavimo, saugojimo ir išdavimo procesus;
  • Organizuoti vilkikų pakrovimus ir iškrovimus;
  • Dirbti su sandėlio apsakaitos programa, sandėlio likučių apskaita ir administravimas.

Reikalavimai:

  • Sandėlininko darbo patirtis - būtina;
  • Autokrautuvo pažymėjimas - privalumas;
  • Kompiuterinio raštingumo bei anglų/rusų kalbų pagrindai;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai, sisteminti ir analizuoti informaciją;
  • Darbštumas, kruopštumas ir atidumas;
  • Geri komandinio darbo įgūdžiai;

Ką mes siūlome:

  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Kolegų bei vadovų pagalbą;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį;
  • Darbą draugiškoje komandoje;
  • Komandos formavimo renginius;
  • Galimybę prisidėti prie efektyvios ir sklandžios sandėlio veiklos.

Darbo laikas 8 - 17val. nuo pirmadienio iki penktadienio ir kas antras šeštadienis nuo 8-13val.
Darbo vieta Vilnius.

Mes Jums siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
CVB client

Esame 3PL logistikos įmonė, teikianti kontaktinės logistikos, sandėliavimo paslaugas ir tiekimo grandinės sprendimus.