UAB „Falc Service“

SANDĖLININKAS (-Ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Falc Service“

Mūsų pasiūlymas

Žadame patogias darbo sąlygas patikimos įmonės baldų sandėlyje, ilgalaikę darbo vietą Dūkštų g.10, Maišiagala, apmokamą kelionę iki darbo vietos, visas reikalingas darbui priemones; draugi6kus kolegas, subalansuotą darbo krūvį, patogų darbo grafiką (darbas nuo pirmadienio iki penktadienio 8.30 – 17.30 val.); sąžiningą, laiku mokamą atlyginimą. Plačiau – susitikimo metu.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Darbo pobūdis:

Šiame darbe priiminėsite gautas prekes, patikrinsite pakuotę, ar nepažeista, ir nuvešite į atitinkamą vietą sandėlyje. Klientui užsakius produkciją, atrinksite prekes pagal užsakymą, paruošite išvežimui ir padėsite pakrauti išvežimui. Taip pat pasirūpinsite tvarka ir švara sandėlyje. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite sandėlininko darbo patirties (tačiau esame pasiruošę apmokyti, jei dar tokios patirties neturite), dirbate greitai, kruopščiai, atsakingai ir Jumis galima pasitikėti, galimai turite vairuotojo pažymėjimą. Jūsų patirtį dirbant autokrautuvu, elektrokrautuvu vertinsime kaip privalumą.
Jei Jums svarbu ilgalaikis darbas stabilioje įmonėje, tuomet nedelskite - siųskite savo CV jau dabar!

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Falc Service“

UAB „Falc Service“ – tai įmonių grupės IDN Group kompanija, vienijanti profesionalų komandą. Teikiame sandėliavimo, baldų montavimo bei pervežimo paslaugas, esame vertinami savo klientų jau daugiau nei 12 metų ir didžiuojamės sėkmingais projektais įvairiose užsienio šalyse. Laikomės aukščiausių kokybės standartų.
Daugiau apie mus skaitykite mūsų internetinėje svetainėje idnlogistic.lt/
Kviečiame darbui šioje pozicijoje:
informacija apie UAB „Falc Service“
1754 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2021 m.

You also might be interested in: