Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „cargoGO Logistics“

Sandėlininkas - ekspeditorius

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „cargoGO Logistics“

Darbo aprašymas:

  • Sandėlio veiklos administracija: įgyvendinti tvarką sandėlyje, priimti užsakytas prekes, išdėlioti jas sandėlyje, išduoti komplektacijas vairuotojams, apskaityti ir pateikti ataskaitas apie prekių likučius sandėlyje, prižiūrėti vairuotojų daiktus ir palaikyti bendrą tvarką;
  • Mikroautobusų priežiūra: atlikti transporto priemonių priėmimą vairuotojams grįžus iš reisų, sutikrinti transporto priemones ar nėra gedimų ir apgadinimų, informacijos pateikimas technikos skyriaus vadybininkams apie pastebėtus defektus ir galimus gedimus, gabenti transporto priemones į ir iš servisus, švaros salonus;
  • Galimos 4 dienų komandiruotės į Lenkiją (vairuotojų keitimų bazę) komplektacijos vairuotojams išdavimui ir keitimo proceso administravimui.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis panašioje sferoje – privaloma
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija. BE - privalumas;
  • Lietuvių ir rusų kalbos. Lenkų - privalumas;
  • Gebėjimas planuoti maršrutus, orientavimasis Europos keliuose

Įmonė siūlo:

  • Sandėlininko - ekspeditoriaus darbą ambicingoje, profesionalioje komandoje;
  • Aiškius tikslus, veiklos vertinimą, puikias darbo sąlygas ir karjeros galimybes;
  • Puikų mikroklimatą, jaunatvišką organizacijos kultūrą – „Gera dirbti kartu!“;
  • Galimybę dalyvauti visuose įmonės renginiuose, išoriniuose ir vidiniuose mokymuose;
  • Galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo, bendrų tikslų siekimo ir naujų iniciatyvų kūrimo;
  • Kitas įmonės teikiamas privilegijas ir papildomas naudas, kuriomis džiaugiasi kolegos.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Bandomasis laikotarpis - 800eur į rankas. Po bandomojo 1000eur į rankas + premijavimas už papildomą darbą/komandiruotes.

Gera dirbti kartu!
Esame logistikos sektoriuje veikianti ir tarptautinių pervežimų keliais bei ekspedicijos paslaugas Europoje teikianti įmonių grupė, kurią vienija daugiau nei 750 darbuotojų. cargoGO komandą sudaro įvairių tautybių, jaunatviški, kupini entuziazmo ir savo srities profesionalai matantys prasmę ir galimybes save realizuoti logistikos srityje.
Profesionalumas, vidinė motyvacija, atsakomybė ir efektyvumas – mūsų vertybės, kuriomis vadovaujamasi puoselėjant organizacijos kultūrą.
Jei nori tapti pažangios logistinės organizacijos dalimi ir ambasadoriumi, leisk mums tave pažinti! Laukiame tavo gyvenimo aprašymo.

informacija apie UAB „cargoGO Logistics“
1331 €
Vid. atlyginimas bruto
683
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1043 €
25% uždirba 1043-1059 €
25% uždirba 1059-1059 €
25% uždirba nuo 1059 €