Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Milviteka“

Sandėlininkas

600-800 €/mėn. Į rankas
Gargždai - UAB „Milviteka“

Darbo pobūdis

  • sandėlio darbo organizavimas;
  • krovos darbų sandėlyje organizavimas;
  • organizuoti ir vykdyti žaliavų, produkcijos ir kitų materialinių vertybių priėmimą ir išdavimą;
  • užtikrinti efektyvų resursų panaudojimą;
  • prekių atrinkimas pagal pirminius dokumentus;
  • prekių pakrovimas ir iškrovimas;
  • atsargų valdymas ir kontrolė;
  • Žaliavų ir produkcijos pajamavimas įmonės vidinėje programoje;
  • darbo saugos ir tvarkos sandėlyje palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • savarankiškumas ir orientacija į rezultatą;
  • sandėlio darbo proceso išmanymas;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • imlumas naujovėms, atsakingumas, darbštumas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
  • autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas;
  • panašaus darbo patirtis.
  • Patirtis su SAP programa

Mes jums siūlome

Darbą nuo pirmadienio iki penktadienio, laisvi savaitgaliai.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Birių ir skystų produktų apdorojimo įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas. Technologinių ir transportavimo linijų kūrimas, projektavimas, gamyba, montavimas ir aptarnavimas. Metalo, plastiko ir kitų technologinių žaliavų apdirbimas.
informacija apie UAB „Milviteka“
2383 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
75
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1507 €
25% uždirba 1507-2354 €
25% uždirba 2354-3311 €
25% uždirba nuo 3311 €