Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MONTUOTOJAS“
More about company »

SANDĖLININKAS - ĮRANKININKAS

700-900 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „MONTUOTOJAS“

Darbo pobūdis

  • Įrankių, įrangos ir medžiagų priėmimas, saugojimas, apskaita bei išdavimas;
  • Elektrinių ir mechaninių įrankių priežiūros bei remonto darbų organizavimas;
  • Pagalba vadovui, organizuojant skyriaus darbą;
  • Materialinių vertybių inventorizacija;
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas;
  • Švaros bei tvarkos užtikrinimas sandėlyje.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas (mechanikos arba elektrotechnikos srityje - privalumas);
  • Darbo patirtis sandėlio procesų valdymo srityje;
  • Patirtis elektrinių ir mechaninių įrankių priežiūros bei remonto darbų srityje – privalumas;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti darbą, spręsti problemas;
  • Gebėjimas kaupti, sisteminti, apdoroti gaunamą informaciją bei pateikti išvadas;
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje organizacijoje;
  • Draugišką ir darbingą atmosferą profesionalioje komandoje;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir profesinius tikslus;
  • Mokymąsi ir profesinį tobulėjimą;
  • Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį;
  • Galimybę įsitraukti į dinamišką greitai augančio verslo aplinką.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

Stambiausia specialiųjų montavimo darbų bendrovė Lietuvoje „MONTUOTOJAS“, įgyvendinanti itin svarbius bei sudėtingus projektus Lietuvos energetikos ir pramonės srityse bei kituose stambiuose Baltijos jūros regiono objektuose, šiuo metu reorganizuoja savo veiklą ir darbui Panevėžyje ieško sandėlininko - įrankininko.
informacija apie UAB „MONTUOTOJAS“
1924 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
188
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 948 €
25% uždirba 948-1161 €
25% uždirba 1161-2445 €
25% uždirba nuo 2445 €