Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Elektrobalt“

SANDĖLININKAS Jonavoje

1000-1150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Jonava - UAB „Elektrobalt“

Darbo pobūdis

Prekių priėmimas;
Prekių atrinkimas;
Tvarkingas pakavimas;
Produkcijos iškrovimas/pakrovimas;
Darbas kompiuteriu.

Reikalavimai

Atsakingas požiūris į darbą;
Elektrokrautuvo teises (privalumas);
Mokėjimas dirbti komandoje.
Mokėjimas dirbti krautuvu.
Darbo su skeneriu patirtis;
Mokėjimas dirbti kompiuteriu.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinėje, stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje;
Visas darbui reikalingas priemones;
Motyvacinį paketą (papildomą sveikatos, nelaimingų atsitikimų draudimus, motyvacinius renginius ir pan.);
Darbo užmokestį, priklausantį nuo jūsų įdirbio ir papildimų funkcijų.

Atlyginimas

1000-1150 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo įdirbio ir papildimų funkcijų.

UAB "Elektrobalt" – tai specializuota didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti elektros instaliacijos ir elektrotechnikos gaminiais. Jau 25 metus sėkmingai veikianti įmonė yra viena iš didžiausių elektrotechnikos didmenininkų Lietuvoje: „Elektrobalt“ prekių asortimentą sudaro daugiau nei 300 000 prekių iš visiems gerai žinomų bei patikimų Europos gamintojų. Tarp jų galima rasti praktiškai visas elektros instaliacijos medžiagas, reikalingas pastatų statybai ar renovacijai. Nuo 2000 m. „Elektrobalt“ yra Vokietijos koncerno „Würth“ įmonių grupės dalis.
informacija apie UAB „Elektrobalt“
2275 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
81
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1595 €
25% uždirba 1595-2017 €
25% uždirba 2017-2746 €
25% uždirba nuo 2746 €