UAB „NITRO LT“

Sandėlininkas

600-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Prienai, Kėdainiai - UAB „NITRO LT“

Darbo pobūdis

  • Užsakymų surinkimas ir paruošimas transportavimui.
  • Prekių priėmimas, tikrinimas, išdavimas.
  • Sandėliuojamos produkcijos sudėliojimas į vietas.
  • Prekių likučių sandėlyje kontrolė, dalyvavimas inventorizacijose.
  • Krovos darbai.
  • Sandėlio tvarkos palaikymas.
  • Kitos pavestos užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • Organizuotumas vykdant sandėlio darbus.
  • Darbštumas, kruopštumas, atsakingumas.
  • Kompiuterinio raštingumo pagrindai.
  • Be žalingų įpročių.

Mainais į jūsų gebėjimus siūlome:

  • Darbą stabiliai dirbančioje įmonėje.
  • Socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.
  • Draugišką kolektyvą, jo patirtį bei pagalbą.
  • Darbą nuo 8-17 val., laisvus savaitgalius, šventines dienas.
  • Darbo vieta: sandėlys Noreikiškėse, Kauno raj.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

UAB 'NITRO LT' vykdo didmeninę prekybą elektros ir elektronikos prekėmis.
informacija apie UAB „NITRO LT“
1254 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.