Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dirbtinis pluoštas“
More about company »

Sandėlininkas

Kaunas - UAB „Dirbtinis pluoštas“

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas, suvedimas į programinę sistemą;
  • Sandėlio dokumentų tikrinimas, registravimas, pildymas;
  • Tvarkingas prekių išdėstymas į sandėliavimo vietas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis logistikos/sandėliavimo srityje;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai MS Word, Excel programomis;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Galiojantis elektrokrautuvo ir autokrautuvo pažymėjimai - privalumas;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, organizuotumas, kruopštumas, atidumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą profesionalų komandoje;
  • Teisingą požiūrį į darbuotoją ir jo atliekamą darbą;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes.

UAB „Dirbtinis pluoštas" yra viena iš dviejų pasaulio acetatinių siūlų gamintojų, eksportuojanti savo produkciją į daugelį pasaulio šalių. Tarptautinį klientų ir verslo partnerių pasitikėjimą įgijome mūsų profesionalių darbuotojų ir specialistų dėka. Lyderio pozicijos acetatinių siūlų rinkoje skatina mus atnaujinti technologijas, užtikrinanti reikiamų specialistų pritraukimą, diegti įvairius techninius ir valdymo sprendimus vadybos, aplinkosaugos bei kokybės valdymo srityse.
Informacija apie UAB „Dirbtinis pluoštas“
1198 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
166
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 829 €
25% uždirba 829-1025 €
25% uždirba 1025-1379 €
25% uždirba nuo 1379 €
Vadovas: Martynas Ugianskis