Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Sandėlininkas

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Sandėlio priežiūra, prekių priėmimas / išdavimas, jų išdėstymas, užsakymų paruošimas, pakrovimas (vykdomas tik technikos pagalba) kontrolė, duomenų suvedimas į sistemą, dokumentų paruošimas ir kt.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Pageidautina darbo auto krautuvu įgūdžiai;
  • Galimybė dirbti pilną darbo dieną;
  • Pageidautina aukštesnysis išsilavinimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Atsakingumas, nuovokumas, kruopštumas, motyvacija darbui.

PRIVALUMAI:
  • Patirtis dirbant tiltiniu - ožiniu kranu.

Mes jums siūlome

  • Darbą naujoje, šiuolaikiškoje bei augančioje kompanijoje;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Mūsų klientei – įmonei, priklausančiai tarptautiniam koncernui, aprūpinančiai plienu bei kitais metalais Šiaurės ir Baltijos šalių pramonę ir teikiančiam metalo apdirbimo paslaugas, prekybiniam padaliniui Kaune reikalingas Sandėlininkas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu:.
Kontaktinis asmuo: Miglė.