Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Magnum Veterinarija“

SANDĖLININKAS

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Magnum Veterinarija“

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas, pakrovimo/iškrovimo darbai rankomis ir krautuvu;
  • Priimtų prekių kiekio ir kokybės patikrinimas, jų išdėliojimas į lentynas;
  • Užsakymų surinkimas ir pakavimas;
  • Prekių etikečių, lipdukų spausdinimas, klijavimas;
  • Atsargų inventorizacija;
  • Tvarkos sandėlyje palaikymas;
  • Darbas komandoje.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Atsakingas požiūris į darbą, kruopštumas, atidumas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Gera fizinė forma;
  • Elektrinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje naujai įrengtose sandėliavimo patalpose;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Stabilų darbą su visomis socialinėmis garantijomis ir aiškiu darbo grafiku nuo 9 val. iki 18 val.
  • Darbo vieta - Kauno logistikos centras.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas
Taikoma motyvacinė sistema, priklausanti nuo darbo rezultatų.

Jau 25 metus Lietuvoje veikianti ir savo srityje lyderiaujanti įmonė užsiima didmenine veterinarinių produktų ir medikamentų bei pašarų prekyba. UAB "Magnum Veterinarija" atstovauja pasaulinius veterinarinės farmacijos lyderius Lietuvoje ir Baltarusijoje.
informacija apie UAB „Magnum Veterinarija“
2908 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2017 m.