Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Time group“

Sandėlininkas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Time group“

Darbo pobūdis

  • Sandėlio tvarkymas ir priežiūra;
  • Inventorizacija;
  • Siuntų priėmimas, sutikrinimas ir išsiuntimas;
  • Prekių suruošimas pagal poreikius ;
  • Prekių vežimas į skyrius;
  • Prekių pakavimas;
  • Gautų siuntų išdėliojimas;
  • Darbas mažame sandėlyje su nedidelėmis pakuotėmis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Mokėjimas dirbti komandoje;
  • Sistemingumas planuojant sandėlio vietą;
  • Kruopštumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Panašaus darbo patirtis privalumas;

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
  • Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį.

Įmonė užsiima laikrodžių prekyba. Darbas nedideliame, šiltame sandėlyje su kondicionieriumi ir darbo vieta. Ofise yra virtuvė, kavos aparatas.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

UAB "Time Group"

UAB "Time Group" laikrodžiais prekiauja nuo 1992 metų, vieni iš pirmųjų Lietuvoje specializavomės šioje rinkoje, ir iki šiol sėkmingai dirbame.

Mūsų įmonė Lietuvoje atstovauja daugeliui parduodamų prekinių ženklų. Laikrodžius importuojame, užsiimame mažmenine ir didmenine prekyba, taip pat prekiaujame detalėmis ir aksesuarais. Valdome laikrodžių parduotuvių tinklus „LAIKRODŽIŲ STILIUS“ ir internetinę parduotuvę Laikrodžiai.lt.
informacija apie UAB „Time group“
1520 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.