Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Rubisolis“

Sandėlininkas

950-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Rubisolis“

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas, pakrovimo/iškrovimo darbai rankomis ir krautuvu;
  • Priimtų prekių kiekio ir kokybės patikrinimas, jų išdėliojimas į sandėliavimo vietas;
  • Užsakymų surinkimas ir pakavimas;
  • Prekių etikečių, lipdukų spausdinimas, klijavimas;
  • Atsargų inventorizacija;
  • Tvarkos sandėlyje palaikymas;
  • Darbas komandoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Atsakingas požiūris į darbą, kruopštumas, sąžiningumas, atidumas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Darbas kompiuteriu su buhalterine ir sandėlio valdymo sistemomis, duomenų kaupikliu.

Įmonė siūlo

  • Draugišką kolektyvą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Stabilų darbą su visomis socialinėmis garantijomis ir aiškiu darbo grafiku.

Atlyginimas

950-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “Rubisolis” – kompanija, prekiaujanti patalpų mikroklimato įranga (šildymo, vėsinimo, oro gerinimo ir išmanaus valdymo). Pagrindinis siekis – užtikrinti tiek individualiam, tiek profesionaliam vartotojui galimybę turėti puikų patalpų mikroklimatą.
informacija apie UAB „Rubisolis“
23
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.