Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SAMSONAS“

Sandėlininkas

900-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SAMSONAS“

Darbo pobūdis

Darbas atvėsintų produktų sandėlyje. Prekių išdavimo, priėmimo bei sandėliavimo organizavimas. Pirminis prekių kokybės nustatymas ir kontrolė, nuostolių skaičiavimas. Prekių kontrolė sandėlyje, pagal temperatūrinius bei sandėliavimo reikalavimus, neatitikčių fiksavimas. Periodiškas inventorizacijos atlikimas. Sandėlių švaros ir tvarkos palaikymas. Darbas slenkančiu grafiku (dieninė ir naktinė pamaina), per mėnesį vidutiniškai 16 darbo dienų.

Reikalavimai

Galimybė dirbti slenkančiu grafiku; kompiuterinis raštingumas(Excel, Word). Atsakingas požiūris į darbą;
Greitas orientavimasis, bei problemų sprendimas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Nemokamą maitinimą darbuotojams;
Karjeros galimybes;
Stabilų ir konkurencingą atlyginimą, priklausomą nuo išdirbtų darbo valandų
Telefonas pasiteiravimui:

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „SAMSONAS“
1378 €
Vid. atlyginimas bruto
400
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1004 €
25% uždirba 1004-1242 €
25% uždirba 1242-1596 €
25% uždirba nuo 1596 €