Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Index“

Sandėlininkas

600-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Index“

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas, kiekių sutikrinimas, medžiagų išdavimas;
  • Sandėlio likučių sekimas, trūkstamų medžiagų užsakymas, sandėlio apskaita;
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje;
  • Vadovo pavestų užduočių vykdymas;

Reikalavimai

  • Iniciatyvumas, sąžiningumas, lojalumas;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti informaciją ir ją naudoti;
  • Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai, efektyviai planuoti darbo laiką.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą šauniame kolektyve;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas.

Telefonas pasiteiravimui: Artūras

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų.
UAB „Index“

UAB „Index“

UAB "Index" profesionaliai prekiauja parduotuvių įranga, užsiima kondicionavimo, vėdinimo, šaldymo sistemų projektavimu, pardavimu, įdiegimu bei techniniu aptarnavimu.
informacija apie UAB „Index“
1396 €
Vid. atlyginimas bruto
91
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1150 €
25% uždirba 1150-1358 €
25% uždirba 1358-1624 €
25% uždirba nuo 1624 €