Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Energia futura“

Sandėlininkas

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Energia futura“

Darbo pobūdis

Su saulės elektrinėmis susijusių prekių ir produktų priėmimas ir sandėliavimas;
Medžiagų atrinkimas pagal projektus;
Faktinė gaminių apskaita ir likučių sutikrinimas;
Darbas su sandėlio valdymo programa;
Sandėlio bei pačių įrankių priežiūra;
Bendros tvarkos palaikymas sandėlyje ir biure.

Reikalavimai

Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas;
Darbo patirtis sandėliavimo srityje (privalumas);
Kompiuterinis raštingumas (Microsoft Office);
Vairuotojo pažymėjimas;
Apskaitos sandėliavimo programų išmanymas (privalumas).

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą sparčiai besiplečiančioje saulės energetikos srityje lyderiaujančioje organizacijoje;
Draugišką ir paslaugų kolektyvą;
Darbo vietą tvarkingoje ir prižiūrėtoje aplinkoje;
Konkurencingą atlyginimą, atitinkantį Tavo įgūdžius ir patirtį bei visas socialines garantijas;
Atlyginimą nuo 700 iki 1000 eur. atskaičius mokesčius;
Galimybes augti į aukštesnes pozicijas.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

Esame saulės elektrinių įrengimo profesionalai, rinkoje dirbantys nuo 2016 m.

Pasirūpiname jūsų saulės elektrine nuo... iki:

konsultuojame;
projektuojame;
instaliuojame;
atliekame priežiūrą.
Maksimaliai valdome procesus, turime pilnai sukomplektuotas komandas nuo projektuotojų ir instaliuotojų iki eksploatacijos specialistų. Todėl kiekvienas darbuotojas prisiima atsakomybę viso proceso metu – o klientas gauna greitai ir tiksliai atliktą paslaugą, serviso pagalbą ir atsakymus į bet kokius iškilusius klausimus.

Kasmet įrengiame šimtus objektų: saulės elektrines montuojame tiek ant pastatų stogų, tiek ant žemės. Dirbame su privačiais klientais, verslu, ūkiais ar daugiabučių bendrijomis. Mumis pasitiki ne tik individualūs asmenys, bet ir stambieji rinkos žaidėjai bei tarptautiniai partneriai.

Atstovaujame prekinius ženklus: „SHARP“, „Canadian solar“, „Fronius“, „Trina“, „Huawei“ ir „Solaredge“.

„Energia Futura“ specialistai yra:

atestuoti būti ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų rangovu (kv. at. Nr. ;
atestuoti ISO atitikties sertifikatu(sert. Nr. 1906/2)
atestuoti įrengti ir eksploatuoti elektros įrenginius iki 35 kV;
instaliavę keliolika objektų, kurių galia nuo 100-1 400 kW;
instaliavę per 1 000 elektrinių ant privačių namų stogų.
informacija apie UAB „Energia futura“
1637 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.