Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „NEO TEXTILE“

SANDĖLININKAS

850-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „NEO TEXTILE“

Darbo pobūdis

  • krovinių (prekių, žaliavų, gaminių) priėmimas, išdavimas, sutikrinimas pagal lydinčius dokumentus;
  • prekių rūšiavimas, pakavimas ir markiravimas;
  • tvarkos sandėlyje palaikymas;
  • žaliavų surinkimas/sukomplektavimas pagal užsakymus ir išdavimas į gamybą/pirkėjams;
  • sandėlio dokumentacijos rengimas, prekių judėjimo registravimas pagal lydinčius dokumentus apskaitos ir logistikos sistemoje;
  • sandėlio inventorizacijų atlikimas;
  • krovos darbai;
  • kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • greita orientacija, gebėjimas sisteminti ir analizuoti informaciją, iniciatyvumas, organizuotumas, sąžiningumas, atsakingumas;
  • darbo patirtis elektrokrautuvu ir pažymėjimas;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • panašaus darbo patirtis.

Privalumai:
  • patirtis su Navision apskaitos programa;
  • geras anglų kalbos žinojimas;
  • rekomendacijos.

Mes jums siūlome

  • atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
  • darbą viena pamaina (I-V 8.00-16.30);
  • geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
  • atlyginimas 850Eur-1000Eur į rankas

Papildoma informacija: neterminuota darbo sutartis, ilgalaikiai darbo santykiai, darbo vietos adresas Panerių g. 285, Kaunas, pageidaujama darbo pradžia - nedelsiant.
Atranka vykdoma iki š.m. rugpjūčio 30d.

Atlyginimas

850-1000 €/mėn. į rankas

UAB NEO TEXTILE yra Skandinavijos kapitalo įmonė. Pagrindinė veikla - darbo drabužių gamybos koordinavimas, didžiausi pirkėjai – Skandinavijos šalių įmonės.
informacija apie UAB „NEO TEXTILE“
1826 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1376 €
25% uždirba 1376-1845 €
25% uždirba 1845-2115 €
25% uždirba nuo 2115 €