Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "LITHUTEC"
More about company »

SANDĖLININKAS

Klaipėda - UAB "LITHUTEC"

Darbo pobūdis

Užsakymų surinkimas ir paruošimas transportavimui.
Prekių priėmimas, tikrinimas, išdavimas.
Sandėliuojamos produkcijos sudėliojimas į vietas.
Prekių likučių sandėlyje kontrolė, dalyvavimas inventorizacijose.
Krovos darbai.
Sandėlio tvarkos palaikymas.
Kitos sandėlio vadovo pavestos užduotys.

Reikalavimai

Organizuotumas vykdant sandėlio darbus.
Darbštumas, kruopštumas, atsakingumas.
Kompiuterinio raštingumo pagrindai.
Be žalingų įpročių.
Privalumai:
Sandėlio darbuotojo darbo patirtis.
Elektrokrautuvo vairuotojo pažymėjimas ir patirtis jį vairuojant.
Darbo patirtis su sandėlio apskaitos programomis, duomenų kaupikliais (skeneriais).

Mes jums siūlome

Darbą stabiliai dirbančioje įmonėje.
Socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.
Draugišką kolektyvą, jo patirtį bei pagalbą.
Darbas rytinėje pamainoje., laisvus savaitgalius, šventines dienas.

UAB "Lithutec" dinamiška ir ir auganti gamybinė įmonė, atliekanti elektronikos komponentų ir elektroninės įrangos gamybą, kabelių ir modulių surinkimą. Įmonė veiklą pradėjo 2012-aisias metais nuo 5 darbuotojų ir šiuo metų įmonėje dirba 90 darbuotojų.

Mes plečiame savo veiklą ir kviečiame prisijungti prie vis didėjančios mūsų komandos.

Tel. nr.: 846 490 481; Adresas ; Pramonės g. 8 , Klaipėda
Informacija apie UAB "LITHUTEC"
719 €
Vid. atlyginimas bruto
121
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 473 €
25% uždirba 473-687 €
25% uždirba 687-834 €
25% uždirba nuo 834 €
Vadovas: Airida Ruginienė