Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LITHUTEC“

Sandėlininkas

1050-1230 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Klaipėda - UAB „LITHUTEC“

Darbo pobūdis

Krovinių, žaliavų iškrovimo/pakrovimas ir priėmimas į sandėlį;
Lydinčių krovinių dokumentų valdymas;
Sandėlio likučių kontrolė;
Žaliavų sandėliavimas į stelažus, kitas saugojimo vietas;
Savalaikio žaliavų atidavimo į gamybą užtikrinimas;
Prekių sandėliavimo sąlygų laikymasis, kompaktiškumo ir saugumo užtikrinimas, optimalaus sandėliavimo būdo parinkimas;
Sandėlio ūkio priežiūra, tvarkos palaikymas;
Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

Organizuotumas vykdant sandėlio darbus.
Darbštumas, kruopštumas, atsakingumas.
Kompiuterinio raštingumo pagrindai.
Be žalingų įpročių.
Privalumai:
Sandėlio darbuotojo darbo patirtis;
Anglų k. žinios;
Elektrokrautuvo vairuotojo pažymėjimas ir patirtis jį vairuojant;
Darbo patirtis su sandėlio apskaitos programomis, duomenų kaupikliais (skeneriais).

Mes jums siūlome

Dinamišką, kupiną iššūkių darbą stabilioje, nuolat augančioje įmonėje;
Asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus darbo vietoje;
Visas socialines garantijas;
Patogi ir jauki darbo aplinka;
Geras darbo sąlygas;
Palankus darbo grafikas, pasirinktinai:
6.00-15.00 val., 7.00-16.00 val. arba 8.00-17.00 val..

Atlyginimas

1050-1230 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomai mokami priedai, kurie priklauso nuo asmeninių veiklos rezultatų.

UAB "Lithutec" dinamiška ir ir auganti gamybinė įmonė, atliekanti elektronikos komponentų ir elektroninės įrangos gamybą, kabelių ir modulių surinkimą. Įmonė veiklą pradėjo 2012-aisias metais nuo 5 darbuotojų ir šiuo metų įmonėje dirba 130 darbuotojų.

Mes plečiame savo veiklą ir kviečiame prisijungti prie vis didėjančios mūsų komandos.

Tel. nr.: +37069996606
Adresas : Pramonės g. 8 , Klaipėda