Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Izoton“

Sandėlininkas

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Izoton“

Darbo pobūdis

Medžiagų – įrankių priėmimas, išdavimas, sandėliavimas, kiekio ir kokybės užtikrinimas;
Nuolatinė sandėlio patikra, apskaita, įrankių markiravimas;
Sandėlio ūkio priežiūra, tvarkos palaikymas;
Medžiagų likučių nuolatinė kontrolė/fiksavimas, užsakymas.
Darbo laikas nuo 7:00 iki 16:00 val. su galimybe dirbti viršvalandžius;
Darbas Klaipėdoje.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis, ne mažiau nei 1 m.
Kompiuterinis raštingumas;
Atidumas, kruopštumas, sąžiningumas.

Įmonė siūlo

Visas darbui reikalingas priemones;
Visas socialines garantijas.
Papildomą sveikatos draudimą.
Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

UAB "Izoton" teikia paslaugas, kurios reikalingos statant, remontuojant ir renovuojant laivus, o taip pat atlieka laivų izoliavimo, vidaus apdailos darbus ir teikia visas su tuo susijusias paslaugas.
Mes didžiuojamės savo kvalifikuotais ir turinčiais ilgametę patirtį laivų statyboje darbuotojais, sparčiai augančiu klientų ir partnerių ratu. UAB "Izoton" yra žinoma tarp Lietuvos ir užsienio laivų statybos ir remonto įmonių kaip patikima partnerė.

Daugiau skaitykite --->
informacija apie UAB „Izoton“
2551 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
251
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1681 €
25% uždirba 1681-2134 €
25% uždirba 2134-2789 €
25% uždirba nuo 2789 €