Sandėlininkas

1100-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Lemora“

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingi už:
  • prekių sandėliavimą: prekių nuvežimą iki jų sandėliavimo vietų, jų iškrovimą, išdėstymą stelažuose / lentynose;
  • parduodamų prekių surinkimą (pagal dokumentus) ir jų pakrovimą;
  • prekių iš sandėlio iškrovimą, pakrovimą, išdavimą;
  • bendros sandėlio tvarkos palaikymą ir jos užtikrinimą;
  • kitų sandėlio vadovo pavestų užduočių atlikimą.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, jog Jūs turite:
  • ne žemesnį nei pagrindinį išsilavinimą;
  • fizinės ištvermės;
  • mums svarbias asmenines savybes - atsakingą požiūrį į darbą, kruopštumą, atidumą;
  • galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • auto/elektros krautuvo kvalifikaciją.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • nemokamą maitinimą;
  • patrauklų darbo grafiką, viena pamaina, darbo dienomis;
  • įdomų ir atsakingą darbą vienoje iš didžiausių prekybos įmonių Lietuvoje;
  • kolegų palaikymą ir nuolatinį bendradarbiavimą, siekiant bendrų įmonės tikslų;
  • konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų sugebėjimų bei pasiekimų;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. į rankas

UAB „Lemora“

UAB “Lemora“ – viena didžiausių statybinių ir apdailos medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje, sėkmingai dirbanti nuo 1993 metų. Pagrindiniai mūsų klientai - statybinės organizacijos, statybinių medžiagų parduotuvės ir privatūs asmenys, statantys ar remontuojantys individualius namus. Šalia prekybos taip pat vykdome ir kitą veiklą - projektuojame, parduodame bei montuojame įvairių tipų pakabinamas lubas, mobilias pertvaras ir pakeliamas grindis.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Lemora“
9354 €
Vid. atlyginimas bruto
(6 kartus didesnis už LT vidurkį)
225
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1981 €
25% uždirba 1981-2504 €
25% uždirba 2504-3232 €
25% uždirba nuo 3232 €