Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ECO SPRENDIMAI"
More about company »

SANDĖLININKAS - KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (elektrotechnikos komponentai)

Vilnius - UAB "ECO SPRENDIMAI"

Darbo pobūdis

  • prekių pagal užsakymus atrinkimas, išdavimas;
  • transporto užsakymas prekių išvežimui;
  • darbas su buhalterinės apskaitos programa “Rivilė”;
  • pagalba prekybos salės vadybininkams, klientų aptarnavimas;
  • užsakymų priėmimas, pasiūlymų ruošimas;
  • darbas kasos aparatu, sąskaitų-faktūrų išrašymas;
  • tvarkos prekybos salėje ir sandėlyje palaikymas, ekspozicijos priežiūra;
  • prekių pristatymas klientams, esant skubiems atvejams.

Reikalavimai

Tikimės, jog Jūs:
  • gerai dirbate kompiuteriu ir “draugaujate” su skaičiais;
  • esate pozityvus, gebate bendrauti ir bendradarbiauti;
  • domitės technika (elektrotechnikos žinios/specialybė - svarbus privalumas);
  • turite klientų aptarnavimo arba darbo sandėlyje patirties (privalumas);
  • turite vairuotojo pažymėjimą.

Mes jums siūlome

  • stabilų darbą patikimoje, augančioje kompanijoje;
  • nedidelę palaikančią komandą;
  • darbo laiką 8-17 val.;
  • galimybę gilinti elektrotechnikos produktų žinias, dalyvauti mokymuose;
  • karjeros galimybę.

UAB „ECO SPRENDIMAI” atstovauja pasaulyje gerai žinomus elektrotechnikos komponentų ir įrenginių gamintojus, vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą, dalyvauja įgyvendinant energetikos projektus, teikia profesionalius apšvietimo sprendimus.
Informacija apie UAB "ECO SPRENDIMAI"
1457 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rimvydas Vaidelys