Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Tobis“

Sandėlininkas - krovėjas

950-1050 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Druskininkai - UAB „Tobis“

Darbo pobūdis

Prekių iškrovimo/pakrovimo darbai;
Darbas elektrokrautuvu;
Prekių sandėliavimo tvarkos sandėlyje užtikrinimas.

Reikalavimai

Elektrokrautuvo vairavimo pažymėjimas;

Darbo sandėlyje patirtis - privalumas, tačiau nebūtina;

Turint didelį norą, bet neturint darbo patirties ir el.krautuvo teisių - išmokysime dirbti ir sudaryti sąlygas įgyti el.krautuvo vairavimo pažymėjimą.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Teisingą darbo užmokestį su priedais nuo įmonės rezultatų;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ir smulkių traumų - VISĄ PARĄ;
Draugiškus kolegas;
Galimybę mokytis ir daryti karjerą įmonių grupėje.

Atlyginimas

950-1050 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai nuo įmonės rezultatų.
UAB „Tobis“

UAB „Tobis“

Per beveik 30 veiklos metų UAB „TOBIS“ tapo vienu iš pirmaujančių automobilinių produktų tiekėjų Baltijos šalyse, Kaliningrade, Baltarusijoje.
Įmonė orientuota į profesionalius ir nuolat savo srityje tobulėjančius, pagarbos ir ilgalaikio bendradarbiavimo principų besilaikančius žmones. Įmonės stiprybė - jos darbuotojai, į kuriuos nuolatos investuojama siekiant atskleisti jų stipriąsias puses ir sudarant sąlygas dirbti socialiai atsakingoje ir darnioje aplinkoje.